Najnowsze aktualności

DNI OTWARTE SZKOŁY W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W JANOWIE - 15 CZERWCA GODZINA 12:00

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie zapraszają absolwentów gimnazjów wraz z rodzinami na rolniczy piknik w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie, który odbędzie się 15 czerwca o godzinie 12:00.

Na wszystkich przybyłych gości będzie czekać mnóstwo atrakcji, między innymi: próbna jazda samochodem lub ciągnikiem na placu manewrowym, obróbka mechaniczna metali, spawanie, praca maszynami na hali maszynowej, wspólne gotowanie połączone z degustacją przygotowanych potraw, konkursy (np. „Co Ty wiesz o rolnictwie?”), możliwość sprawdzenia wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, pokaz pracy w pasiece szkolnej, nauka pracy na krosnach dwuosnowowych, zwiedzanie szkoły.

Oprócz tego będzie można uzyskać informacje na temat wykształcenia niezbędnego do uzyskania premii na Młodego Rolnika.

„Cudze chwalicie swego nie znacie (…)” - poznajcie naszą szkołę!

Zarządzenie numer 1/2014
Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
z dnia 20 lutego 2014
w sprawie rekrutacji uczniów i słuchaczy do publicznych szkół ponadgimnazjalnych